Fortnite double damage

Fortnite - онлайнова відеогра, розроблена американською компанією Epic Games і випущена в 2017 році. Fortnite пропонує гравцям на вибір три основні режими гри: Save the World, Battle Royale та Creative.

Save the World був випущений на платформах Microsoft Windows, MacOS, PlayStation 4 і Xbox One, а Battle Royale і Creative, крім перерахованих платформ, також і на портативних пристроях - Nintendo Switch, Android та iOS. Гра розповсюджується переважно за допомогою цифрової дистрибуції за моделлю free-to-play (крім режиму Save the World); виданням версій гри на фізичних носіях займається компанія Gearbox Publishing.

Хоча режимам Save the World і Creative також вдалося досягти комерційного успіху, саме Battle Royale набув надзвичайної популярності, перетворившись на культурний феномен; у березні 2019 року кількість гравців у цей режим досягла 250 мільйонів. За підсумками 2018 року гра стала лауреатом 22-ї щорічної премії D.I.C.E. Awards — премії Академії інтерактивних мистецтв і наук, здобувши победу в номінації «Видатне досягнення в онлайновому геймплеї».